niedziela, 23 sierpnia 2015

Nina ... Ricci Ricci

Pierwszy psik! i przenosimy się do świata pieprzowych cukierków. Słodkich, ale wyraziście ostrych. Nie zabijających swoją ulepkowatością, tylko delikatnie otulających. To słodycz nienachalna. A sprawiają to rabarbar i bergamotka. Słodki rabarbar doskonale współgra z wytrawną bergamotką. Po kilku chwilach jej ostrość zostaje przykryta szyprem i trwa już do końca zapachu. Odczuwam to tak, jakby zapach został pokryty delikatną warstwa różanego mydła. 
(fot. D.A.)
W reklamie Ricci Ricci modelka przebrana w kostium kota stoi pośród wiśniowych wstęg na tle Wieży Eiffla. I taki jest ten zapach. Zadziorny kociak delikatnie wącha zapachy wielkiego miasta. Perfumy są słodkawo- kwaśno- mydlane. To zapach idealny na ciepłe, ale nie upalne dni. Doskonale otuli w chłodny, letni wieczór w czasie romantycznej randki. Jest jak ciepły, miękki, pachnący mydlanymi, lekko słodkimi perfumami sweter założony na tiulową, jasną sukienkę na romantyczny wieczór pod gwiazdami we dwoje. Ricci Ricci to zapach nienachalnie słodki, kobiecy.
Fioletowo-wiśniowy flakon jest dość ciężki. Zatyczka ma kształt wstążki i jest dość topornie wykonana. Po jakimś czasie obłazi fioletowa, metalicznie połyskująca farba.

(źródło: http://www.familie.pl/Forum-5-172/m213936-1,Romantyczna-kolacja-tylko-We-dwoje.html)
Nina Ricci Ricci powstała w 2009 roku.
Nosy: Aurelien Guichard i Jaques Huclier.
Nuty głowy to bergamota i rabarbar. 
Nuty serca to bieluń, tuberoza i esencja różana.
Nuty bazy to drzewo sandałowe i paczula.
Trwałość: około 5 godzin.
Ogólna ocena: 7/10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pozostaw po sobie ślad tak, jak zostawiają po sobie dobre perfumy... :)